Blíží se Vánoce
Pomalu, ale jistě, se nám blíží Vánoce. Přesně za měsíc budeme všichni sedět u štědrovečerní večeře, a pak přejedeni bramborovým salátem a cukroví, v nových ponožkách značky Ježíšek, budeme koukat na Tři oříšky pro popelku, Pelíšky a Lásku nebeskou.
 tento čas, jako by se všechno zastavilo, již zmizela doba, kdy celou krajinu zahalí na Vánoce bílý plášť, ale to neznamená, že se duch Vánoc nějak změnil. Zkusme v tento čas opravdu zpomalit, nehádat se, uklidnit se a užít si klid a mír s našimi blízkými po boku, vždyť kdy jindy, než o Vánocích si můžeme tohle dovolit?
ro každého Vánoce znamenají něco jiného, spousta lidí to má spojeno se zběsilým nákupem dárků, ale důležité je si vychutnat atmosféru. Zapalovat každou neděli svíčky, pálit františky, projít se po trzích se svařákem a trdelníkem v ruce, dát si pusu s milovanou osobou pod jmelím, poslouchat koledy a nesčetně dalších věcí, které vykouzlí tu správnou vánoční pohodu.
Například v naší realitní kanceláři nikdy nesmí chybět adventní svícen a vánoční stromeček, takto vyzdobenou kancelář máme celý advent, abychom se na Vánoce naladili. Letos se celá naše firma vydá na vánoční trhy do Brna, abychom načerpali sváteční energii.
Nezapomínáme ani na naše nevěrnější klienty, které na Vánoce obdarováváme a ani na všechny naše sledující na sociálních sítích, pro které máme tento rok připravenou speciální adventní soutěž na našem Instagramu.