Nový rok, nové já

S příchodem nového roku se všichni rádi ohlížíme za minulým rokem, sčítáme naše úspěchy a neúspěchy a zároveň se z nich snažíme poučit, aby byl nový rok o to lepší. To lze brát jak z úhlu osobního života, tak i z profesního. Jelikož tohle není osobní blog, ale firemní, my se na to podíváme spíše z profesního hlediska.

Když se zpětně podíváme na rok 2023 v naší realitní kanceláři, tak se toho událo opravdu hodně.

  1. Začali jsme pronajímat byty v novostavbách v Železniční a Rejskově ulici.
  2. Povedlo se nám zprostředkovat přes více, než 120 obchodů. Prodeje samozřejmě v loňském roce rapidně zaostávaly za pronájmy, což bylo dáno výší hypoték, která by se, dle ekonomů, měla tento rok zlepšit. V současné situaci se stále finančně vyplatí více bydlení v nájmu, než placení hypotéky.
  3. Pronajali jsme však o 5% procent více nemovitostí, než v předchozím roce.
  4. Dále jsme rozšířili naše pole působnosti, kromě realit jsme se začali věnovat úklidům bytových domů, začalo to úklidem po stavebních pracích v Rejskově a Železniční ulici a pak jsme začali přibírat další bytové domy.
  5. Konec roku jsme završili výletem do Brna, který jsme si moc užili, padlo několik svařáků, pojedli jsme trdelník, rybí hranolky a spoustu dalších dobrot, prohlédli jsme si Brno ze všech stran, dokonce i z výšky věže katedrály sv. Petra a Pavla, vyfotili se u Orloje a bohužel nestačili chytit kuličku (Brňáci a milovní Brna to znají) poslechli si pěvecké vystoupení na „Zelňáku“ a to vše nám pomohlo se naladit na Vánoční vlnu.
  6. Velkou novinkou je, že jsme se po 8 letech přestěhovali do nových prostor, právě v Rejskově ulici, sídlíme tedy v krásný, nových, vzdušných a klidných prostorách. Abychom mohli být v nové kanceláři od 1.1., stěhovali jsme se mezi svátky, kdy jsme si pouštěli koledy, pojídali cukroví a spolu se stěhováním i debatovali o Vánocích.

Protože v novém prostoru máme více místa, rozhodli jsem se rozšířit náš tým o další makléře a my se těšíme, že nás tento rok posune ještě dál, než ten předchozí.

I letos chystáme spoustu soutěží pro naše sledující na Instagramu, v loňském roce měli naše soutěže před Vánoci velký úspěch,  

Tento rok chystáme spoustu dalších ovinek, na které se určitě můžete těšit, stejně tak, jako se na ně těšíme i my.