Veselé Vánoce

Již příští neděli budeme zapalovat poslední svíci na adventním věnci, někteří z nás budou otevírat poslední okénko adventního kalendáře a to znamená jediné. Vánoce jsou tady, starý rok se pomalu blíží ke konci a na nás je, zamyslet se, jak jsme ho prožili.

Z profesního hlediska bychom samozřejmě rádi poděkovali našim klientům, kteří v nás vložili důvěru, a určitě se těšíme na další spolupráci v novém roce.

Samozřejmě mnoho z nás nemá v tento předvánoční čas na nějaké přemítání ani popmyšlení. Při každé návštěvě obchodů vidím lidi, jak zběsile nakupují poslední vánoční dárky a v hlavě si plánují, který den navštíví příbuzné v jaké části země.

Nicméně každý z nás si ten klid a mír nakonec vychutná, po rozbalení dárků nastane úleva a všichni, kteří se před svátky vehementně dušovali slovy „Už aby bylo po Vánocích.“ budou rozvalení sedět na gauči, s chlebíčkem v ruce a tajným přáním, aby Vánoce nikdy neskončily. Všechny starosti hodíme za hlavu, a řešit je budeme až příští rok. Teď na to není prostor, momentálně chceme jen pít vaječný likér, nenápadně uzobávat cukroví a mít celý den zapnutou televizi s pohádkami a filmy pro pamětníky.

Ve vzpomínkách se ráda vracím ke všem předchozím Vánocům, když jsme ještě byla malá a věřila na Ježíška, tenkrát jsem kouzlo Vánoc vnímala opravdu intenzivně a byla jsem natěšená od chvíle, kdy dopis od Ježíška zmizel z parapetu okna v obývacím pokoji. Také ráda myslím na Vánoce, které jsem trávila s těmi, kteří už mezi námi bohužel nejsou. A o to víc si pak užívám návštěvy všech a vždy se na ně těším.

V tomto duchu přejídání, návštěv a koukání na televizi se pomalu došoupáme až k Silvestru, neboli neoficiálnímu konci Vánoc. Spousta z nás si napíše mnoho předsevzetí a vkročí do nového roku s velkým odhodláním.

Všem bych tedy za celou naší realitní kancelář chtěla popřát poklidné prožití Vánoc, šťastný nový rok a ať se Vám všem vyplní vaše přání a máte pevnou vůli při plnění svých předsevzetí.