Výkup nemovitostí

Vykupujeme byty, rodinné domy, činžovní domy, chaty, chalupy, stavební pozemky, ornou půdu či trvalý travní porost. Jsme schopni vyplatit zástavy, exekuce a dluhy na nájmu a z půjček. Řešíme výkup domu před dražbou. 

  • Potřebujete rychlou hotovost? Jste na správném místě.
  • Zdědili jste nemovitost a nevíte co s ní? Rádi ji od Vás koupíme.
  • Berete se, rozvádíte se? Zavolejte nám o rychlé peníze.
  • Vykupujeme nejen celky, ale také podíly. Vlastníte 1/3 orné půdy a nemůžete ji prodat? Ozvěte se nám a my Vám pomůžeme.

Naši odborníci za Vámi přijedou a na místě se dohodne způsob prodeje.

A co tedy vlastně vykupujeme?

  • Nezadlužené nemovitosti
  • Nemovitosti se zástavním právem banky či nebankovního subjektu
  • Nemovitosti s exekučními dluhy a jinými omezeními
  • Nemovitosti majitele v insolvenci
  • Nemovitosti v dražbě

 

A jak to funguje?

Jednoduše. Chcete něco prodat? Zavolejte nám či napište. My přijedeme, ZDARMA ohodnotíme Vaši nemovitost a potom je na Vás, zda nám nemovitost prodáte anebo ne. Do ničeho Vás nebudeme nutit, nic po Vás nechceme dopředu podepsat – prostě a jednoduše – buď se staneme rovnocennými partnery, kteří uzavřou obchod a nebo si podáme ruku a zase se pokojně rozejdeme.

Není lepší si najít realitní kancelář a dát ji nemovitost do zprostředkování?

Vždy záleží na Vašich potřebách, ale je třeba si uvědomit jedno – i když každý slibuje peníze ihned a rychlý prodej, není to pravda. Nemovitost se dle osvědčených statistik nabízí v průměru 6 měsíců, než se najde zájemce. A než obdržíte peníze, tak z důvodu že 50% všech kupujících si bere hypotéku, dostanete kupní cenu za 4-6 měsíců od okamžiku, kdy jste se rozhodli dát svoji nemovitost na prodej. Nechce se Vám tak dlouho čekat na peníze? Zavolejte nám.

A na co si dát při výkupech pozor?

Těch nebezpečí je hodně. Vždy si prověřte partnera, se kterým chcete uzavřít obchod. Snažte se získat co nejvíce referencí. Nikdy nic dopředu nepodepisujte, pokud jste neměli dost času vše si promyslet. Nedávejte z ruky podepsané dokumenty, aniž Vám za to protistrana nenabídne dostatečnou záruku. A hlavně si dejte pozor na nabídky, které jsou na první pohled "neskutečně skvělé a pro Vás výhodné". Vždy za nimi číhá strašák ve skříni.

Stále váháte?

To je dobře. Děláte životní krok a ten se musí dobře promyslet. Proto nás nezávisle zkuste oslovit, my Vám nemovitost férově oceníme a pak už je to jen a jen na VÁS.

Pevně věříme, že v nás získáte silného a spolehlivého partnera pro prodej Vaší nemovitosti.